post

Masz problem z długami? Szukasz rozwiązania w różnych biurach pozabankowych oferujące pożyczki 24h, ale boisz się podawać swoje dane osobowe? W niniejszym artykule przedstawimy proces przebiegu pożyczek 24h i omówimy pokrótce samą weryfikację tożsamości, która będzie miała istotne znaczenie, a także kto może dostać taką pożyczkę. Zapraszam do czytania.

Czy weryfikacja tożsamości jest potrzebna jeśli chcemy wziąć pożyczkę 24h?

Osoby, które korzystały z pożyczek 24h wiedzą doskonale jak wygląda cały ten proces. Jednakże niektórzy mogą być niepewni co do samej weryfikacji tożsamości i szukają takie firmy pożyczkowe, które tego nie wymagają. Krótko mówiąc. Jeśli chcemy bezpiecznie korzystać z pożyczek 24h, weryfikacja tożsamości jest potrzebna, ponieważ bank ma pewność, że jesteśmy osobami prawdziwymi. Jak wygląda ten proces weryfikacji tożsamości? Gdy wchodzimy na konkretną firmę pożyczkową, musimy się pierw zalogować do danego serwisu. Po czym wypełniamy wszystkie dane osobowe w tym: numer PESEL, numer telefonu kontaktowego itp. Następnie wybieramy odpowiednią kwotę, a także termin na spłatę pożyczonej gotówki. Kolejnym etapem jest weryfikacja tożsamości. I teraz uwaga. Weryfikacja tożsamości polega na wpłaceniu symbolicznej kwoty od około 1 grosza do 1 złotych (w zależności od firmy u której chcemy skorzystać z pożyczek). Dlaczego? Jest to konkretny dowód na to, że jesteśmy właścicielami swojego konta bankowego, ponieważ na tej podstawie, będą nam wpłacane pieniądze. Jeśli nie zamierzamy wpłacać symbolicznej kwoty, można także spróbować w biurach pożyczkowych 24, które weryfikują tożsamość poprzez nasz dowód osobisty. Cały ten system polega tylko i wyłącznie na potwierdzeniu naszych danych osobowych, by móc bezpiecznie, zgodnie z prawem przetwarzać dane.

Kto dostanie pożyczkę w 15 min?

Na początek warto zaznaczyć, że szybkie pożyczki 24h są możliwe tylko drogą online. Także będzie dotyczyła tych osób, które korzystają z internetu na co dzień. Ponadto. Oprócz dostępu do sieci, standardowym wymogiem jest odpowiedni wiek, stałe źródło dochodowe, obywatelstwo polskie, polskie konto w banku itp. Firmy pozabankowe, które oferują pożyczki 24h, przedstawiają różne oferty takim klientom, którzy mają spory problem finansowy i są zarejestrowani w Biurze Informacji Kredytowej jako osoby zadłużone. Jest to jedyna taka forma pomocy, ponieważ dzięki takiemu systemowi, biura pożyczkowe są w stanie rozplanować termin spłaty długu tak, aby był korzystny zarówno dla klienta, jak i firm gotówkowych. W czasie weryfikacji tożsamości, będą również sprawdzane wszystkie dane związane z zaległymi kredytami i na tej podstawie będzie wystawiona decyzja o przyznanie pożyczki danemu klientowi.

2 thoughts on “Pożyczki 24h a weryfikacja tożsamości. Kto dostanie pożyczkę w 15 min?

  1. Przeraża mnie jak łatwo i szybko można otrzymać pożyczkę. Przecież to otwiera drogę dla wszystkich wyłudzaczy…

    • Czy ja wiem, wyłudzacze musieliby się bardzo postarać. Parabanki często oczekują potrzwierdzenia tożsamości przelewem i przez wideokonferencję, nie wiem jak wyłudzacze mieliby coś takiego obejśc 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *