post

Posiadając zadłużenie i zalegając w spłacie innych zobowiązań finansowych, najczęściej znajdujemy się w tak krytycznej sytuacji, że potrzebujemy gotówki na już. Gdzie szukać najlepszych rozwiązań w takim przypadku? Czy pożyczki dla zadłużonych to dobry pomysł?

Czy można dostać pożyczkę dla zadłużonych?

Długi nie są niczym przyjemnym, a pojawiają się przy różnych okazjach. Bywają zbiegiem nieszczęśliwych przypadków, ale też i celowym i świadomym zabiegiem, gdy sięga się po pożyczki bez zastanowienia. Pojawiające się problemy ze spłatą, przekładają się szybko na ogólną sytuację materialną – w końcu oprócz spłat zobowiązań, trzeba kupić jedzenie, zapłacić rachunki i wiele innych.

Wówczas szuka się pomocy, najczęściej postaci kolejnych zadłużeń. Tu jednak pojawia się problem, ponieważ widniejąc w bazach dłużników BIK, większość instytucji, zwłaszcza banków zamyka się na takie osoby. Nieco inaczej jest jednak w przypadku firm pozabankowych. Wiele z nich oferuje swoje produkty właśnie takim osobom, choć na konkretnych warunkach.

Czym są pożyczki dla zadłużonych?

Pożyczki dla zadłużonych często nazywane są też pożyczkami dla osób bez zdolności kredytowej. Dotyczą więc zarówno osób, które mają już jakieś zaległości finansowe, jak i tych, które mają na tyle dużo zobowiązań, że żaden bank nie przyjmie już kolejnego wniosku. Najczęściej ich uzyskanie umożliwia spłatę najbardziej naglących zobowiązań, na przykład niespłaconych kredytów czy rachunków. Największą zaletą tego typu ofert fakt, iż nie trzeba wykazać się dobrą historią kredytową.

Jak dostać całodobową pożyczkę dla zadłużonych?

Żeby otrzymać taką pożyczkę, w pierwszej kolejności należałoby znaleźć odpowiednią ofertę. Firm, które je oferują, nie ma wcale aż tak mało, do tego znajdzie się co najmniej kilka, które działają w trybie całodobowym. To oznacza, że wniosek można złożyć także nocą i w weekend. Dotyczy to rzecz jasna przede wszystkim pożyczek online, gdzie wypełnia się i wysyła wniosek przez internet. Zarówno weryfikacja, zatwierdzenie, jak i przesłanie pieniędzy następuje błyskawicznie, nawet w ciągu kilkunastu minut, maksymalnie w ciągu jednego dnia.

Kiedy opłaca się wziąć pożyczkę dla zadłużonych?

Nie mając dochodu czy też będąc zadłużonym, trzeba bardzo rozsądnie zastanowić się nad wzięciem kolejnego zobowiązania. Niestety bardzo często spotykaną sytuacją jest ta, kiedy dochodzi do spirali zadłużeń, co oznacza, że pożycza się pieniądze, by spłacić zobowiązanie, ale wcale ich nie ubywa, ponieważ pojawiają się nowe. Z pewnością jest to dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób z przejściowymi kłopotami finansowymi, które mają pewność, że pieniądze się pojawią, tyle że nie ma ich w tym momencie i jakoś muszą sobie poradzić.

Jak wybrać pożyczkę 24h dla zadłużonych?

Przede wszystkim należy bardzo dobrze zapoznać się z istniejącymi ofertami, by wiedzieć, z jakimi możliwościami ma się do czynienia. Wiele takich firm nie sprawdza baz BIK, ale dokonuje weryfikacji w innych bazach. Poza tym, czasem mogą być wymagane dokumenty poświadczające zarobki czy inne źródło dochodu. Trzeba też zwrócić uwagę na to, jaka kwota jest dostępna, na jaki czas i na jakich warunkach. Chodzić tu będzie przede wszystkim o wysokość RRSO, oprocentowanie czy inne dodatkowe opłaty.

2 thoughts on “Pożyczka 24h dla zadłużonych – jak otrzymać szybką pożyczkę?

  1. Czy tylko we mnie wywołuje agresję stwierdzenie: pożyczka dla zadłużonych? Jak można dawać kasę komuś, kto już tonie w długach? Przecież to jakiś absurd!

  2. Brzmi jak coś co ma pogrążyć wszystkie zadłużone osoby. Brak weryfikacji, szybka decyzja… a czas na refleksję w co się wplątało przyjdzie później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *