post

Potrzebujesz pożyczki na już i zastanawiasz się, gdzie możesz dostać ją bez problemów niezależnie od dnia tygodnia czy pory? Możliwości tak naprawdę jest tutaj wiele, choć z pewnością wiele osób zainteresuje także możliwość zapożyczenia się bez sprawdzania BIK. Gdzie szukać?

Pożyczka bez BIK 24h – czy możliwa?

Zdecydowana większość instytucji finansowych, zarówno banków, jak i firm pozabankowych działa w określonych porach dnia i tygodnia. To oznacza, że ubiegać się można o pieniądze tylko w wyznaczonych przez nie ramach czasowych. Do tego dochodzą też konkretne wymagania i weryfikacje, które nierzadko stanowią niemałą komplikację. Czy jednak możliwe jest uzyskanie pożyczki bez sprawdzania BIK i to w każdym momencie? Tak, jest to jak najbardziej możliwe, choć firm takich nie ma aż tak wiele. Co więcej, wszystkie dostępne oferty dotyczą firm pozabankowych.

Gdzie można dostać pożyczkę bez BIK?

Już wiemy, że podobne oferty dostępne są przede wszystkim w firmach pozabankowych. Żeby jednak je znaleźć najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie ich w internecie. W ten sposób dowiemy się nie tylko tego, które z nich sprawdzają BIK, ale też tego, jakie mogą być inne wymagania czy na jakie kwoty możliwa jest taka pożyczka i z jakim czasem spłaty oraz parametrami. Co więcej, znajdzie się przy tym propozycje firm, które takich pożyczek udzielają całodobowo, choć należy wziąć pod uwagę fakt, iż najczęściej dotyczy to przede wszystkim ofert internetowych. Wniosek składa się online, a odpowiedź otrzymuje się w miarę szybko.

Z jakimi ofertami całodobowymi bez BIK można się spotkać?

Najczęściej spotykane pożyczki tego typu dotyczą przede wszystkim chwilówek, czyli ofert krótkoterminowych. Znajdą się też propozycje ratalne, ze spłatą nawet do kilku czy kilkunastu miesięcy, jednak tutaj trzeba dokładniej zapoznać się z wytycznymi. W ich przypadku rzadko kiedy klienci nie są weryfikowany w bazach dłużników. Wiele będzie zależało jednak od danej firmy i tego, jaką politykę działania prowadzi.

Czy pożyczki bez BIK to oferty bez weryfikacji?

Tak i nie, zależy jak na to patrzeć. Należy pamiętać, że baza dłużników BIK nie jest jedyną, z której korzystają firmy. Jest jeszcze BIG czy KRD, które też mogą powiedzieć wiele o kliencie. Poza tym nierzadko od pożyczkodawcy wymaga się także stałych dochodów czy braku zaległości w spłacie innych zobowiązań. Potrzebne jest także konto bankowe, numer telefony, PESEL i dowód osobisty. Uzyskanie pożyczki w firmie pozabankowej jest łatwiejsze i szybsze, ale to nie oznacza, że pieniądze dostaje się ot tak po prostu bez jakiegokolwiek sprawdzania. Wymagania się mniejsze i ewentualne problemy finansowe nie stanowią poważnej przeszkody, ale jest to wiedza niezbędna.

Dla kogo pożyczka 24h bez BIK?

Przede wszystkim jest to propozycja dla osób, które znajdą się w nagłej i nieprzewidzianej potrzebie. Dojdzie do wypadku lub pojawi się jakiś wydatek, na który nas po prostu nie stać, a dochodzi do tego w nocy lub w czasie weekendu. Wówczas szuka się możliwości pozyskania szybkiej gotówki z maksymalnie najmniejszymi wymaganiami i bez weryfikacji. W takich awaryjnych sytuacjach może się to sprawdzić, trzeba jednak uważać, ponieważ tego typu pożyczki zazwyczaj są wysoko oprocentowane i bywają mało korzystne, a nierozważnie podjęta decyzja może skutkować pogłębienie problemu z finansami.

One thought on “Gdzie możliwa jest pożyczka 24h bez BIK?

  1. Dzisiaj jest mnóstwo takich ofert w internecie. Warto z nich korzystać. Jednak zanim zaufacie jakiejś firmie — sprawdżcie o niej opinie w Internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *